loading...
مجله وبلاگی | بروز ترین مجله اینترنتی
وبلاگی بازدید : 572 تابستان 1391 نظرات (0)


فروردین: امروز روز خوش شانسی شما است، و زمان این فرا رسیده كه دیگران را در ایده های خود سهیم كنید، به خصوص اگر می خواهید كه آنها در اجرا كردن برنامه های مهم به شما كمك كنند. اما زمانی كه ایده ها یتان را بیان می كنید احتمال دارد كه خیلی عجیب و افراطی جلوه كنید. آرام حركت كنید و از ابتدا از روی منطق برنامه هایتان را قدم به قدم اجرا كنید.

بقیه در ادامه مطلب . . .

اردیبهشت:  امروز شما می توانید برقی را در چشمان اطرافیانتان تشخیص بدهید، این برق شما را قادر می سازد كه متوجه تواناییهای آنها شده و آنها را برای رسیدن به آرزوهایشان تشویق كنید. حس ششم شما بسیار قوی است، بنابراین شما می توانید حتی قبل از اینكه كسی با شما صحبت كند بفهمید كه به چه چیزی فكر می كند. مادامی كه شما به نیازهای خودتان توجه می كنید توصیه می شود كه دوستی وفادار و همراه نیز باقی بمانید.

خرداد:  شخصی كه شما دنبالش می گشتید امروز می تواند با تشخیص دادن نیروی بخصوص و فوق العاده ای در شما، خوشحالتان سازد. شاید این نیرو به صورت برقی در چشمان شما باشد، برای اینكه شما اكنون انرژی ای را دریافت كرده اید كه افق های فكریتان را گسترده می سازد و فكرتان را با تفكرات زیبا انباشته می سازد. وقتی كه دیگران به شما توجه می كنند سعی نكنید كه زیاد توضیح بدهید؛ اندكی ابهام آنها را در شك و تردید نگه خواهد داشت.

تیر: شما امروز در حالیكه دیگران را تشویق می كنید كه شما را از انزوا بیرون بیاورند، نسبت به همیشه احساس درون نگرانه تری دارید. مشكل اینجاست كه آنها فكر می كنند شما ناراحت و یا حتی افسرده هستید، و كناره گیری شما را اشتباه تعبیر می كنند. به آنها بگویید كه شما افسرده نیستید -فقط فردی درون نگر هستید- از اینكه مؤدبانه درخواست كنید كه به حدود شما احترام گذاشته شود هراس نداشته باشید؛ شما زمان نیاز دارید تا فكر كنید.

مرداد:
شما امروز پیامهایی دوگانه ارسال می كنید، برای اینكه یك بخش از وجود شما مشتاق بذله گویی و تفریح است. اما بخش دیگر شما سیر و سفر درونی برای ارتباط با جهان معنوی را ارزشمند می شمارد و این زمانی حاصل می شود كه از شام خوردن با همكاران یا تفریح بعدازظهر با دوستانتان چشم پوشی كنید. اگر شما تصمیم گرفته اید در فعالیتهای اجتماعی سهیم باشید، حداقل مذاكراتتان را به سمتی معناگراتر و به نفع دیگران هدایت كنید.

شهریور: امروز گفتن حقیقت به دیگران سخت تر شده است، برای اینكه به نظر می رسد كه آنها نسبت به همیشه بیشتر غیر قابل پیش بینی شده اند. با وجود این در نظر داشته باشید كه بخشی از این انرژی نا آرام از خود شما برخاسته و شما را مجبور می كند كه آن را به سمت دیگران هم هدایت كنید. به جای اینكه سعی كنید فرد دیگری را وادار كنید تا تعهدی را قبول كند، تجزیه و تحلیل كردن تواناییهای خودتان به برطرف شدن نگرانی تان كمك خواهد كرد.

مهر: امروز شما تعادل كامل بین ایده الهام بخشیدن به دیگران و توجه كردن به جزئیاتی كه لازم است تا این كار درست انجام شود، را شناخته اید. اگرچه شما توانایی استفاده از استعدادهایتان برای انجام وظیفه را دارا هستید، ولی آرزوهایتان می تواند زندگی روزانه تان را با احتمال غیر واقعی بودن آنها به هم بریزد. از تصوراتی كه در ذهنتان دارید در جهت پیش رفتن به سمت واقعیات زندگیتان استفاده كنید.

آبان:  امروز تخیلاتتان می تواند شما را به سفری زیبا ببرد، اما شما زیاد دوست ندارید كه از آن سفر بازگردید. لذتی كه شما خواهان آن هستید به واسطه دسترسی به این رویاها به وجود می آید. بالا و پایین پریدن با شادی در درونتان حتی اگر به كوتاهی یك لحظه باشد به ظاهر پاداشی كافی به نظر می رسد.

آذر: شما امروز احساس شكست ناپذیر بودن می كنید، اما خوش بین بودن بی حساب زیاد به كارتان نخواهد آمد. از سوی دیگر، داشتن اعتقادی سالم كافی است تا شك و تردید شما از بین رفته و دوباره به سمت آرزوهای تان حركت كنید. به خاطر داشته باشید، اكنون كه عطارد به عقب برگشته است انتظار می رود كه تأخیر در رسیدن به آرزوهایتان به وجود آید بنابراین شما نباید با شرایط موجود بجنگید.

دی: امروز شما وقتی كه به درخششهای ذكاوتتان پی می برید، تاحدی دلسرد می شوید، برای اینكه روشهای قدیمی تر نسبت به روشهای تندرو ای كه الان به ذهنتان می رسند مطمئن تر هستند. روش شما اینگونه نیست كه آزمایش كردن روشهای قدیمی را رد كنید، اما اكنون یك ایده واقعاً خوب می تواند شما را به شدت وسوسه كند. سعی كنید كه ذهنی بسته نداشته باشید؛ اگر شما هنوز فكر می كنید امكانات شما ارزشمند هستند؛ می توانید با اطمینان آنها را مورد كاوش قرار داده و بعداً طبق این امكانات اقدام كنید.

بهمن: درحالیكه ذهن شما پر از ایده های خلاقانه و تصورات خیالی می شود و آنها به اندازه ونوس كه در خانه پنجم شما همتراز با اورنوس، ستاره بخت شما، قرار دارد مطبوع هستند، امروز می تواند روزی كاملاً هیجان انگیز باشد. اگر شما به استراحت نیاز دارید، فكرتان را با دیدن فیلمی تخیلی یا خواندن كتاب كلاسیكی عشقی تغذیه كنید. به یاد داشته باشید به حقیقت پیوستن رویاهایتان بسیار رضایت بخش خواهد بود.


اسفند: اگر امروز بخواهید ایده هایتان را برای فرد دیگری توجیه كنید، این كار بیشتر از آن چیزی كه ارزش دارد از شما انرژی می گیرد. اتفاقاتی كه برای شما می افتد به خودتان مربوط می شود نه به دیگران. حتی اگر دوست داشته باشید كه دیگران را در آروزهایتان سهیم كنید، احتمالاً آنها ارزش رویاهای شما را درك نخواهند كرد، زیرا كلمات قادر نیستند تا نیرویی را كه برای رسیدن به آنها در شما وجود دارد را شرح دهند.


مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
تفریحی
پیشنهاد 2


اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  جنسیت شما ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3266
 • کل نظرات : 77
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 58
 • آی پی امروز : 706
 • آی پی دیروز : 840
 • بازدید امروز : 9,601
 • باردید دیروز : 3,559
 • گوگل امروز : 20
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 22,085
 • بازدید ماه : 58,011
 • بازدید سال : 1,059,663
 • بازدید کلی : 7,415,190
 • پخش زنده فوتبال
  مطالب پربازدید
  بازی انلاین مجله