loading...
مجله وبلاگی | بروز ترین مجله اینترنتی
وبلاگی بازدید : 529 پاییز 1391 نظرات (0)


فروردین: امروز شما نسبت به برقرار كردن یك رابطه دوستانه و یا نزدیك تر و صمیمی تر شدن با دوستانتان با احتیاط تر عمل می كنید؛ چراكه ماه جدید در خانه ششم شما یعنی خانه جزئیات حضور دارد و به شما پیشنهاد می شود كه قبل از اینكه هر تصمیمی بگیرید تمام دلایل مخالف و موافق را بررسی كنید. دوستی و صمیمیت به راحتی حاصل نمی شود اما اكنون شما قادر هستید بدون تلاش به آن برسید

بقیه در ادامه مطلب. . .

اردیبهشت: ماه در پنجمین خانه شما یعنی خانه احساسات عاشقانه، شرایط ایجاد عشقی شاعرانه را برای شما فراهم می كند. اما ونوس سیاره فرمانروای شما وارد خانه ششم یعنی خانه كاری می شود و شما مجبور خواهید شد قبل از تفریح كردن تمام مسئولیت های كاری خود را تمام كنید. درنهایت تا موقعی كه شما از انجام دادن وظایفتان طفره نمی روید می توانید بعداً استراحت و تفریح كنید.


خرداد:
شما زیاد علاقه ندارید احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید. درحقیقت چون ماه جدید برج سنبله محجوب در چهارمین خانه تان (یعنی خانه خانواده) قرار گرفته است، شما شدیداً گوشه گیر شده اید. شما بیشتر دوست دارید داخل خانه بمانید، بنابراین مجبور نیستید وارد گروه های بزرگ مردمی بشوید. شما نباید فكر كنید كه دچار دردسر و گرفتاری شده اید؛ برای اینكه امروز زیاد اجتماعی نیستید.


تیر: متوقف كردن برنامه های پرمشغله تان هم اكنون ایده ای مناسب است، برای اینكه شاید شما نتوانید به همه آنها برسید. تا موقعی كه برنامه های جاه طلبانه داشته باشید فقط اعصاب خود را خراب تر خواهید كرد. پس زمانی را در آرامش و سكوت مطلق سپری كنید تا از دست سردردهایتان راحت شوید. با وجود اینكه ماه در سومین خانه شما قرار دارد بهتر است به جای هدر دادن انرژی خود آن را ذخیره كنید.


مرداد: شما امروز نمی توانید طبق برنامه ریزی قبلی تان پول خرج كنید، چراكه ماه جدید برج سنبله در خانه سومتان قرار گرفته و شما باید از برخی خریدهای غیر لازم صرف نظر كنید. اگرچه شما كمتر از آن چیزی كه فكر می كردید در حساب بانكیتان پول دارید، ولی این دلیل اصلی برای موكول كردن خریدهایتان به روز دیگر محسوب نمی شود. بلكه دلیل واقعی این است كه شما می خواهید چیزهایی بخرید كه اصلاً بهشان احتیاج ندارید. الان زمان این رسیده كه با برنامه ریزی كردن برای اوضاع مالی خود به زندگی تان معنای بیشتری ببخشید.


شهریور: به خاطر اینكه ماه جدید در نشانه شما به بهرام تیره پیوسته است امروز بیش از اندازه جدی شده اید. مهم نیست كه شما چگونه برای خود برنامه ریزی كرده اید، ظاهراً شما كلی كار برای انجام دادن دارید. هیچ كاری راحت نیست؛ بنابراین سعی كنید كه سمت افكار منفی نروید، چراكه خردمندی عمل گرایانه خود كه اكنون تحت اختیارتان است را هدر خواهید داد. استراحت كردن تضمین می كند كه می توانید بعداً تصمیمات درستی بگیرید.


مهر: امروز شما در حالی كه وانمود می كنید بیشتر جنبه های شخصیتی خود را قبول دارید می خواهید غرغرو بودن و ایرادگیری خود را پنهان كنید. اما حتی ورود ونوس زیبا به برج متعادل میزان هم نمی تواند اثراتی كه بهرام تیره بر روی نشانه شما به جا گذاشته را از بین ببرد. بنابراین بهتر است به جای تظاهر كردن دلیل نگرانی های خود را به دیگران بگویید. مثل مردمی كه در داستان لباس های جدید امپراطور الكی می گفتند لباسهای امپراطور چه قدر زیباست!!!


آبان: شما دوستی ها و روابط خود را خیلی جدی گرفته اید و امروز هم ماه جدید در خانه یازدهم تان یعنی خانه ارتباطات تشویقتان می كند كه تعهداتی كه به افراد مورد علاقه تان داده اید را دوباره بررسی كنید. البته این تعهدات ارتباطی به تعهدات عاطفی و احساسی شما ندارد، بلكه مربوط به همكلاسی ها و یا همكارانتان می باشد. شما الان نباید زیاد از آنها توقع داشته باشید، برای اینكه شور و هیجان زیادتان ممكن است آنها را از شما دور كند. شما باید راهی مناسب برای بروز دادن احساسات خود پیدا كنید.


آذر:
با وجود اینكه امروز شما كار زیادی برای انجام دادن ندارید، ولی ماه جدید برج سنبله در دهمین خانه تان یعنی خانه شغلی حضور دارد و شما را تشویق می كند بیشتر كار كنید. برنامه ریزی كردن برای كارهای هفته آینده ایده خیلی خوبی است، اما با وجود تاكیدات بیشتر بر روی خانه یازدهم تان یعنی خانه اهداف بلند مدت، شما بیشتر سعی می كنید برای آینده های دورتر خود برنامه ریزی كنید. درحال حاضر تعادل بر قرار كردن بین وظایف روزانه و كارهایی كه می خواهید در آینده انجام دهید مهم ترین كار است.

دی: شما امروز خیلی آینده نگر شده اید، چراكه بیشتر از قبل به فكر خودتان هستید. ارتباط ماه جدید با سیاره فرمانروایتان یعنی بهرام شما را قادر می كند كه با چشم دل بهترین راهی كه برای انجام دادن كارهایتان مناسب است را بیابید. خوشبختانه استعداد تجزیه و تحلیل گری در شما بهتان كمك می كند این راه را با اطمینان خاطر بیشتری طی كنید.

بهمن:
كند وكاو كردن در اعماق مسائل احساسی برای شما كار خوب و مناسبی نیست، ولی امروز شما می دانید كه با این كار چیز جدیدی خواهید آموخت. شما اعتقاد دارید كه اطلاعات خیلی قدرتمند هستند و زیاد سئوال كردن شما را قادر می كند جواب مشكلات پیچیده ای كه قصد حل كردنشان را داشتید، بیابید.

اسفند:
امروز بیشترین تاكید برای شما بر روی روابط تان است، چراكه ماه جدید در خانه هفتم تان یعنی خانه دوستان حضور دارد. ولی بهرام تند و تیز هم وارد این میدان می شود و شما احساس می كنید كه یكی از دوستان نزدیكتان به طرز نامناسبی درموردتان قضاوت می كند و یا آشكارا ازشما انتقاد می كند. فراموش نكنید كه اگر نسبت به این اتتقادات احساس خوبی ندارید لزومی ندارد تظاهر كنید. البته شما می توانید در چند روز آینده كه آب ها از آسیاب افتاد راحت تر به این مسئله رسیدگی كنید.
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
تفریحی
پیشنهاد 2


اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  جنسیت شما ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3266
 • کل نظرات : 77
 • افراد آنلاین : 6
 • تعداد اعضا : 58
 • آی پی امروز : 704
 • آی پی دیروز : 840
 • بازدید امروز : 9,581
 • باردید دیروز : 3,559
 • گوگل امروز : 20
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 22,065
 • بازدید ماه : 57,991
 • بازدید سال : 1,059,643
 • بازدید کلی : 7,415,170
 • پخش زنده فوتبال
  مطالب پربازدید
  بازی انلاین مجله