loading...
مجله وبلاگی | بروز ترین مجله اینترنتی
وبلاگی بازدید : 637 1391 نظرات (0)
هرازگاهی اگر صفحات حوادث روزنامه‌‌ها را ورق بزنیم، می‌بینیم افرادی تنها بخاطر این که حرف خودشان را به کرسی بنشانند و به خواسته‌هایشان برسند همسرشان را کتک می‌زنند و حتی در مواقعی مرتکب قتل می‌شوند. موضوع پرخاشگری مردان در خانواده و به اصطلاح «دست بزن داشتن» از مشکلات اصلی درون خانواده‌‌ها است و عامل اصلی طلاق به حساب می‌آید چه بسا که اغلب زنان در دادگاه خانواده اصلی‌‌ترین عامل جدایی از شوهرشان را کتک زدن آنها بیان می‌کنند. در اینجا به بررسی روانشناسانه این‌گونه افراد و نحوه برخورد خانواده‌‌ها با چنین افراد پرخاشگری می‌پردازیم.
وقتی می‌گوییم مردی دست بزن دارد و همسرش را کتک می‌زند یعنی این فرد برای این که به خواسته‌هایش برسد و حرف خودش را به کرسی بنشاند به زور و پرخاشگری متوسل می‌شود. این‌گونه افراد از نوعی اختلال روانی رنج می‌برند بنابر این اختلال شخصیت ضداجتماعی و اختلال عدم کنترل خشم در آنان قابل بررسی و تأمل است. اگر چه ممکن است فردی اختلال شخصیت ضداجتماعی نداشته باشد ولی تنها در مهار خشم خودش با مشکل روبه‌رو شود. اختلال شخصیت ضداجتماعی دارای نشانه‌‌های بارزی است. در این وضع فرد به راحتی قوانین و مقررات اجتماعی را زیر پا می‌گذارد، دروغ می‌گوید و از فریب دادن دیگران لذت می‌برد و به دیگران صدمه مالی و حتی جانی می‌زند و علاوه بر اینها مهم‌‌ترین شاخصه چنین بیمارانی این است که از عملکرد خودشان هرگز احساس پشیمانی و گناه نمی‌کنند و برخلاف افراد معمولی از تجربه‌‌ها عبرت نمی‌گیرند حتی اگر بخاطر کار خلاف تنبیه و مجازات شوند. به همین خاطر تنها راه درمان افراد مبتلا به اختلال شخصیت ضداجتماعی مراجعه به روانشناس و روان‌درمانگر است

وبلاگی بازدید : 554 زمستان 1391 نظرات (0)

یارانه نقدی آذرماه فردا شب(شنبه 18 آذرماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و از بامداد یک‌شنبه قابل برداشت خواهد بود

ایسنا: دبیر خانه ستاد هدفمند سازی یارانه‌ها از واریز یارانه نقدی مرحله بیست و دوم، در روز 18 آذرماه به حساب سرپرستان خانوار خبر داد و اعلام کرد که یارانه 45 هزار و 500 تومانی از بامداد یکشنبه قابل برداشت خواهد بود.

بر این اساس یارانه نقدی ماه گذشته بیستم آبان ماه به حساب سرپرستان خانوارها واریز شد و از روز بیستم و یکم قابل برداشت بود.

اکنون 74.5 میلیون ایرانی یارانه نقدی مرحله اول را دریافت می‌کنند

* دلیل تاخیر در پرداخت نقدی از زبان فرزین

محمد رضا فرزین - دبیر ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها - درباره تاخیرهای ایجاد شده در پرداخت یارانه نقدی به ایسنا گفت که تاخیرهای ایجاد شده به دلیل آن است بعضا دولت در دریافت منابع با تاخیراتی روبرو است

وبلاگی بازدید : 630 پاییز 1391 نظرات (0)

شبکه ایران: شامگاه 22 آبان‌ماه سال‌جاری بازیگر زن سینما و تلویزیون در حالی که پشت چراغ قرمز سه راه طالقانی منتظر تاکسی بود ناگهان توسط گروهی از دزدان مورد حمله قرار گرفت. دو جوان موتورسوار با گرفتن کیف دستی این هنرپیشه زن بی‌رحمانه وی را سه متر روی زمین کشیدند که او ناله‌کنان روی زمین افتاد و همزمان با خارج شدن کیف از دستش فریاد زنی را همه شنیدند که با پیکر رنجور روی زمین افتاده بود.

این هنرپیشه که از ناحیه دست بشدت آسیب دیده بود خود را به نزدیک‌ترین بیمارستان رساند و مورد مداوا قرار گرفت. هما خاکپاش که فعالیت هنری خود را از سال 65 آغاز کرده و فیلم‌های سینمایی و سریال‌های بسیاری بازی کرده است در ازدواج صورتی، غزل، شور عشق و قاصدک و فیلم و سریال‌های زیادی هنرنمایی کرده است.

شبکه ایران: شامگاه 22 آبان‌ماه سال‌جاری بازیگر زن سینما و تلویزیون در حالی که پشت چراغ قرمز سه راه طالقانی منتظر تاکسی بود ناگهان توسط گروهی از دزدان مورد حمله قرار گرفت. دو جوان موتورسوار با گرفتن کیف دستی این هنرپیشه زن بی‌رحمانه وی را سه متر روی زمین کشیدند که او ناله‌کنان روی زمین افتاد و همزمان با خارج شدن کیف از دستش فریاد زنی را همه شنیدند که با پیکر رنجور روی زمین افتاده بود.

این هنرپیشه که از ناحیه دست بشدت آسیب دیده بود خود را به نزدیک‌ترین بیمارستان رساند و مورد مداوا قرار گرفت. هما خاکپاش که فعالیت هنری خود را از سال 65 آغاز کرده و فیلم‌های سینمایی و سریال‌های بسیاری بازی کرده است در ازدواج صورتی، غزل، شور عشق و قاصدک و فیلم و سریال‌های زیادی هنرنمایی کرده است

بقیه در ادامه مطلب . . .

وبلاگی بازدید : 730 پاییز 1391 نظرات (0)

دو جوان که با سرقت کیف یک دختر دانشجو در شهریار، او را مسافتی روی زمین کشانده و زخمی اش کرده بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و یکی از متهمان دستگیر شد.

چند روز پیش دختری جوان با حضور در پلیس آگاهی شهرستان شهریار در غرب استان تهران، علیه دو جوان به اتهام کیف قاپی شکایت کرد.

شاکی گفت: عصر روز حادثه، از دانشگاه به خانه بازمی گشتم که راکبان یک دستگاه موتورسیکلت از پشت سر به من حمله ور شدند و کیفم را در حالی که بند آن در دستم بود، قاپیدند.

وی اضافه کرد: سارقان با چاقو تهدیدم کردند بند کیف را رها کنم، اما به یک باره متوجه مرد رهگذری شدند و بسرعت حرکت کردند. تا آمدم بند کیف را رها کنم، سارقان تغییر مسیر دادند و مرا به این سو و آن سو کشاندند.

شاکی یادآور شد: پس از طی مسافتی موتورسیکلت وارد یک کوچه شد و همان موقع توانستم بند کیف را از دستم رها کنم و به کناری پرت شدم. سارقان کیفم را که محتویات آن از قبیل پول، کارت عابربانک، گوشی تلفن همراه و مدارک دانشگاهی ام بود با خود بردند. در پی اطلاعات به دست آمده از شاکی، چهره نگاری رایانه ای از دو جوان کیف قاپ انجام شد و ماموران تحقیقات برای دستگیری متهمان را آغاز کردند.

بقیه در ادامه مطلب . . .

وبلاگی بازدید : 846 پاییز 1391 نظرات (0)

ضميمه تپش - چهارشنبه 29 شهريور 1391 - شماره 519عناوین ضميمه تپش شماره 519 :

همه زندگي‌ام را باخته‌ام

جزئيات محاكمه قاتل كودك 8 ساله

10 سال حبس براي پدربزرگ قاچاقچي
متهم، قتل 3 زن را نمي‌پذيرد
يكدندگي كار دستم داد

قتل به خاطر سرقت

خشم‌ فروخورده، انگيزه همسركشي‌

مرگ در يك روز پاييزي

دانلود در ادامه مطلب . . .

وبلاگی بازدید : 701 پاییز 1391 نظرات (0)


خانم “داون ویینس” سه سال پیش گم شد ولی ماموران پلیس شهر “لس آنجلس” بعد از ۱۶ ماه تجسس موفق به کشف حقیقت نشدند اما بعد از گذشت سه سال دختر مقتوله به اداره پلیس “لس آنجلس” رفت و گفت: شبی پدرش “دیوید ویینس” در شرایط مستی به او گفت که سه سال پیش من به همراه مادرت بعد از خوردن مشروب،”ماریجوانا” نیز مصرف کردیم.

ولی مادرت از شدت مصرف بیش از اندازه مواد مخدر مسموم شد و درست هنگامی که استفراغ کرد من به زور دهن او را گرفتم و باعث خفگی او شدم و بعد از اینکه مادرت را خفه کردم ،برای اینکه پلیس به من مشکوک نشود جسدش را پختم و خوردم.

لس آنجلس تایمز؛پلیس بعد از دستگیری او را روانه دادگاه کرد اما قاتل در جلسه دادگاه تمامی اتهامات را رد کرد.

وبلاگی بازدید : 907 تابستان 1391 نظرات (0)

ضميمه تپش - چهارشنبه 25 مرداد 1391 - شماره 515


عناوین ضميمه تپش روزنامه جام جم شماره 515 :

قتل برادرم يك اتفاق بود

نقاش خودرو از قصاص چشم گريخت

دختر 2 ساله، ناجي بيماران نيازمند

باز هم سرقت توسط پرستار خانگي

در آرزوي روزي بدون سكسکه

مرگ پرسرو صداي چاق‌ترين گربه

دردسرهاي ساخت پارك بازي خانگي

دليل خاص پسربچه براي فروش مواد مخدر!

دانلود در ادامه مطلب . . .

وبلاگی بازدید : 883 تابستان 1391 نظرات (0)


مرد جوان وقتی متوجه ارتباط پنهانی همسرش با یکی از دوستان خود شد او را در پشت بام خانه اش به قتل رساند.

چندی پیش ماموران پلیس آگاهی شهرستان شازند از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 در جریان وقوع درگیری منجر به قتلی در روستای «الرج» قرار گرفتند . پس از دریافت خبر ، بلافاصله اکیپی از ماموران پلیس آگاهی به محل درگیری اعزام شدند.

ماموران با حضور در محل حادثه با پیکر خونین مرد 38 ساله ای روبرو شدند که با شلیک گلوله در پشت بام خانه اش به قتل رسیده بود.در جریان تحقیقات مشخص شد مقتول با همسر یکی از دوستانش به نام میثم ارتباط پنهانی داشته است  .

با کشف این سرنخ تحقیقات بر روی این موضوع متمرکز شد و ماموران دریافتند، روز حادثه میثم پس از اطلاع از اینکه همسرش به خانه مقتول رفته است به همراه برادران و خواهرش به آنجا رفته بود. او پس از اطمینان از ارتباط پنهانی همسرش با مقتول با مرد جوان درگیر شده و او را با ضربه های چاقو و گلوله به قتل رساند.

بقیه در ادامه مطلب . . .


وبلاگی بازدید : 646 تابستان 1391 نظرات (0)


فرمانده انتظامی رشت از اسید پاشی مردی بر روی همسرش به دلیل اختلاف خانوادگی در این شهرستان خبر داد

سرهنگ محمد حسین واثق کارگرنیا افزود: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک فقره درگیری بواسطه اختلاف خانوادگی درسطح شهر، اکیپهای عملیاتی کلانتری 22 رشت برای بررسی صحت و سقم موضوع در محل حاضر شدند.

وی اظهارداشت: ماموران پس از اعزام به محل مشاهده کردند که شخصی 38 ساله به دلیل اختلافات خانوادگی برروی همسر 36 ساله خود اسید پاشیده و باعث آسیبهای بدنی جدی در قسمتهای صورت، دست و قسمت بالا تنه وی شده است.

بقیه در ادامه مطلب . . .وبلاگی بازدید : 1903 تابستان 1391 نظرات (0)

ضميمه تپش - چهارشنبه 11 مرداد 1391 - شماره 513

عناوین ضميمه تپش - شماره 513 :

شيشه كشيده ‌بودم، نفهميدم چه شد

توطئه خانوادگي براي قتل پدر خشن

عفو قاتل به احترام ماه مبارك رمضان

دزدي از مشتريان بانك‌ها

دزدي از مشتريان بانك‌ها

ناگهان اتومبيل آتش‌نشان مچاله شد

‌ زنده به گوركردن توله سگ‌ها دردسرساز شد

تصادف ياخودكشي

دانلود در ادامه مطلب . . .


تفریحی
پیشنهاد 2


تعداد صفحات : 3

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  جنسیت شما ؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3266
 • کل نظرات : 77
 • افراد آنلاین : 20
 • تعداد اعضا : 55
 • آی پی امروز : 108
 • آی پی دیروز : 662
 • بازدید امروز : 218
 • باردید دیروز : 10,164
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 10,382
 • بازدید ماه : 161,274
 • بازدید سال : 947,666
 • بازدید کلی : 7,303,193
 • پخش زنده فوتبال
  مطالب پربازدید
  بازی انلاین مجله